Bingo HS EJ

pos_bingo_hsej

Nowy

Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Opis

Liczba towarów (PLU)8 000
Liczba klawiszy24 w tym 5 programowalnych
Klawisze szybkiej sprzedaży15 (3 poziomy x 5 klawiszy)
Szerokość papieru28 mm
Waga1,9 kg
Nazwa towaru40 znaków
Szerokość/Wysokość/Głębokość287 x 105 x 220 mm
KolorCzarny

Więcej informacji

Zaawansowana technologicznie kasa Posnetu, która realizuje elektroniczną kopię paragonów. Urządzenie posiada efektywny i szybki mechanizm drukujący, który zagwarantuje sprawną obsługę wszystkich klientów Twojej firmy. Dzięki wrzutowej wymianie papieru, zamontowanie nowej rolki w Bingo HS EJ trwa zaledwie kilka sekund. Klawiatura kasy Posnetu składa się z 24 klawiszy, pokrytych antyrefleksyjnymi nakładkami. Przyciski F1-F5 możesz zdefiniować do szybkiej sprzedaży lub jako dostęp do kluczowych funkcji. Podczas pracy będziesz miał do dyspozycji dwa wyświetlacze, nabywcy i kasjera, na których mogą pojawić się odpowiednie informacje. 

Wydajny i prosty w obsłudze mechanizm drukujący

Urządzenie Posnetu posiada szybki i wydajny mechanizm drukujący. Paragony wystawiane są z prędkością 16 linijek tekstu na sekundę, nie musisz więc martwić się o to, że klienci będą długo czekać na otrzymanie potwierdzenia sprzedaży. Oprócz tego, wymontowanie zużytej rolki w Posnet Bingo HS EJ to żaden kłopot, gdyż dzięki wrzutowej wymianie papieru zajmie Ci to tylko chwilę.

Zapisuje kopie paragonów na karcie pamięci

Bingo XL posiada moduł elektronicznej kopii paragonów. Urządzenie zapisuje dane na pojemnej karcie pamięci - 4 GB - która zapewni długie lata wygodnej i bezpiecznej sprzedaży. Dzięki Posnet Bingo XL zniknie konieczność składowania mnóstwa papierowych wydruków, zmniejszą się więc wydatki, które są związane z użytkowaniem kasy. Dodatkowo, w każdej chwili będziesz mógł wykonać backup danych na komputerze lub na płycie DVD.


Czytelna i precyzyjna klawiatura

Klawiatura kasy zawiera 24 klawisze, pokryte nakładkami antyrefleksyjnymi. Gwarantuje to dużą przejrzystość. Klawisze F1-F5 możesz ustawić jako skróty, które zapewnią błyskawiczny dostęp do najczęściej używanych funkcji Bingo HS EJ, jak również przyśpieszą sprzedaż towarów lub usług. Każdemu z przycisków ustalisz do 3 znaczeń. Kasa fiskalna Posnetu umożliwi Ci zastosowanie wielu konfiguracji i to od Ciebie zależy, w jaki sposób ją zaprogramujesz.

Komunikacja on-line z komputerem

Kasa Posnetu posiada dwa standardowe złącza komunikacyjne RS-232, a także, po wykorzystaniu konwertera RS-USB, jeden dodatkowy port USB. Zapewnia to podłączenie do modelu Bingo HS EJ komputera, skanera, czy też wagi. Jeśli do programowania kasy fiskalnej będziesz używał np. laptopa z odpowiednim programem sprzedażowym, obydwa urządzenia mogą współpracować on-line. Zastosuj Bingo HS EJ do kompleksowej obsługi każdego klienta.