Bingo EU

pos_bingoeu

Nowy

Posnet Bingo HS to kasa dwustacyjna, zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i punktach usługowych. Intuicyjny interfejs oraz czytelne wyświetlacze poprawiają komfort użytkowania.

Na uwagę zasługuje możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Opis

Liczba towarów (PLU)2 000
Liczba klawiszy24 w tym 5 programowalnych
Klawisze szybkiej sprzedaży15 (3 poziomy x 5 klawiszy)
Szerokość papieru28 mm
Waga1,9 kg
Nazwa towaru20 znaków
Szerokość/Wysokość/Głębokość287 x 105 x 220 mm
KolorCzarny

Więcej informacji

Nowoczesna kasa fiskalna, która wystawia paragony z szybkością 16 wierszy na sekundę, używając 30-metrowych rolek papieru. Bingo HS posiada bardzo wydajny akumulator wewnętrzny, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie sprzedaży bez podłączenia kasy do prądu. Bateria zapewni wydruk minimum 6 000 linii tekstu na paragonie. Klawiatura urządzenia składa się z 24 klawiszy, a 15 (3 x 5) można zdefiniować do dostępu do najważniejszych pozycji w menu lub jako szybką sprzedaż. Opcja eurofiskalizacji sprawi, że już dzisiaj zapiszesz zmianę waluty głównej, która dokona się automatycznie w ustalonym przez Ciebie momencie.

Drukuje NIP nabywcy na paragonie fiskalnym

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministerstwa Finansów z marca 2013 roku, urządzenie fiskalne, którego używasz, powinno pozwalać na drukowanie NIP-u nabywcy na paragonie. Dzięki Bingo HS będziesz mógł dostosować prowadzenie handlu do obowiązującego prawa. Oprócz tego, jeżeli należność nie wyniesie więcej niż 450 zł, paragon z NIP-em nabywcy może pełnić rolę uproszczonej faktury. Zainwestuj w kasę fiskalną, która zapewni Ci kompleksową obsługę klientów.

Bardzo wydajny akumulator wewnętrzny

Urządzenie fiskalne wykorzystuje wewnętrzny akumulator, który umożliwia pracę bez stałego podłączenia do prądu. Bateria gwarantuje wydruk co najmniej 6 000 wierszy tekstu na paragonach. Bingo HS efektywnie zadba o to, abyś nie poniósł żadnych strat finansowych, wynikających z przerw w prowadzeniu sprzedaży. Dodatkowo, baterię urządzenia można naładować także w aucie, co okaże się szczególnie praktycznym rozwiązaniem w przypadku pracy mobilnej.